Novinka

Vícevrstvá bezpečnost pro potřeby SMB podniků, která předejde, odhalí a napraví hrozby snažící se o vniknutí do vaší sítě

Kompletní sada GFI Unlimited   Shlédnout demo

I menší společnosti se musí chránit

Mezi lidmi převládá představa, že hackeři útočí jen na velké firmy. Pravdou ale je, že dnes zažívá kybernetické útoky i 66 % středních a malých podniků (SMB).

Kybernetický útok může znamenat finanční ztrátu, mít dopad na vaše zákazníky a poškodit vaši reputaci. Výsledkem je, že SMB podniky řadí IT bezpečnost konzistentně na první nebo druhé místo v seznamu priorit.

Bezpečnostní hrozby jsou reálné, ale IT bezpečnost musí soutěžit o zdroje s dalšími firemními prioritami.

Obyčejný antivirus už nestačí

Úspěšná IT bezpečnost sestává z několika vrstev, má-li opravdu odolávat hrozbám. Obyčejné zabezpečení e-mailu zabrání části útoků. Ale velké části z nich zabránit nedokáže. Vícevrstvá bezpečnost by neměla být jen pro korporace; teď ji mohou využívat i SMB podniky.

SMB podniky s prozíravým vedením budují bezpečnostní bariéry okolo kriticky důležitých bodů, aby zabránily útokům. Je třeba chránit síť, provoz a koncové body. S kybernetickou ochranou okolo těchto kriticky důležitých bodů dosáhnete výrazně lepší bezpečnosti proti vícero hrozbám.

Ochrana SMB podniků se od ochrany korporací se všemi jejich CSO, bezpečnostními týmy a velkorysými IT rozpočty nutně liší. Ale mnoho produktů a řešení dodávaných SMB podnikům bylo původně vytvořeno pro použití v korporátním segmentu.

SMB podniky se proto potýkají s řadou komplikovaných produktů s pro ně nepotřebnými funkcemi, náročným školením a vysokou cenou.

Klíčové funkce síťové bezpečnosti za výhodnou cenu

Unlimited Network Security od GFI odpovídá potřebám SMB podniků na IT bezpečnost:

Zabezpečený síťový provoz s webovým a e-mailovým antivirem

Webový a e-mailový provoz bez narušení

Zabezpečené koncové body s monitoringem a aktualizací zranitelností

Opravuje mezery a zranitelnosti ve vašem zabezpečení

Zabezpečená síť s firewallem a prevencí průniku

Zastavuje hrozby na prahu vaší sítě

To vše jen za 35,70 € ročně za osobu/chráněné zařízení

To je méně než polovina obvyklé ceny řešení od jiných výrobců nabízejících méně funkcí.Balíček funkcí síťové bezpečnosti
za výhodnou cenu

Zabezpečte svou síť

Zabezpečte síťový provoz

Zabezpečte koncové body

Zabezpečte svou síť:

Firewall a detekce průniku

Konfigurujte firewall snadno použitelnými pravidly provozu a řízením příchozí a odchozí komunikace podle URL, aplikace, typu provozu atd.

Detekce a prevence narušení neustále monitoruje příchozí a odchozí komunikaci na vaší síti, kde hledá podezřelou aktivitu. Zaznamenávejte nebo blokujte komunikaci podle závažnosti.

Předcházejte infekci virů, červů a trojských koní do sítě. Nástroje GFI nejenže v souborech vyhledávají zákeřný kód, také skenují provoz v síti, aby včas odhalily potenciální útoky.

Zabezpečte provoz:

Síťový antivirus a ochrana před malwarem

Proč byste se u zabezpečení e-mailu měli spoléhat na jeden antivirový engine, když můžete využít kombinované síly čtyř? GFI MailEssentials dovede zapojit výkon předních značek, k nimž patří BitDefender, Avira, Kaspersky a Cyren.

Každý engine je charakteristický svou vlastní heuristikou a detekčními metodami. Získáte tak maximální ochranu e-mailového prostředí díky efektivnějšímu blokování virů a dalšího malwaru přenášeného e-mailem.

Blokujte podvodné e-maily, ty z blacklistovaných DNS a e-maily odkazující na známé podvodné a phishingové stránky a odstraňujte e-maily, které nesplňují standard RFC. Využívejte tyto a další techniky k odfiltrování spamu.

Zabezpečené koncové body:

Správa zranitelností a aktualizací

Automaticky objeví všechny prvky vaší sítě a rozdělí je do skupin: počítače, notebooky, mobilní telefony, tablety, tiskárny, servery, virtuální stroje, směrovače a switche.

Vyhledejte v síti chybějící aktualizace a zranitelnosti. Každý rok je vydáno více než 5 000 aktualizací; kterákoli z nich může řešit chyby, které se hackeři snaží využít.

Automaticky a centralizovaně zavádějte opravy, nebo na počítače nainstalujte agenty, čímž snížíte vytížení serveru. Identifikujte hlavní chyby v zabezpečení a proveďte opravu s prioritou podle závažnosti.

Dostávejte automatizované, naformátované reporty, které vyžadují auditoři k prokázání shody s mnoha požadavky předpisů jako PCI DSS, HIPAA, SOX, GLBA, PSN a CoCo.

Další funkce

 • Vytvořte bezpečnou a výkonnou server-to-server komunikaci mezi vašimi kancelářemi, která běží na jednoduše nastavitelné technologii VPN.
 • Monitorujte a upřednostňujte provoz na síti, abyste zajistili nejvyšší možnou rychlost přenosu pro ty nejdůležitější typy provozu. Omezte méně důležitý provoz nastavením maximální šířky pásma, nebo zajistěte prioritu tomu důležitému nastavením spodních prahů.
 • Rozdělte internetový provoz mezi několik spojení pomocí rozložení zátěže, které automaticky směruje spojení na jedno z připojených rozhraní pro dosažení optimální rychlosti připojení.
 • Chráňte vaši síť před provozem z webů a aplikací, které ji neúměrně zatěžují. Můžete zakázat například streamování videí nebo peer-to-peer sítě.
 • Spravujte a blokujte přístup k více než 100 neustále aktualizovaným kategoriím obsahu a aplikací s volitelným webovým filtrováním a rozpoznáváním aplikací.
 • Spravujte funkce zabezpečení, uživatele a šířky pásma a nastavujte zásady z přizpůsobitelného webového rozhraní dostupného na desktopu i mobilu.
 • Spravujte několik nasazených firewallů Kerio Control přes centralizované webové rozhraní.
 • Seskupujte svá zařízení pro příjemnější správu. Pak ji distribuujte mezi různé týmy, zatímco si zachováte přehled pomocí centralizovaného dashboardu.
 • Zjistěte, jaké máte mezery v zabezpečení v nasazených Microsoft, MacOS a Linux operačních systémech. Identifikujte chybějící aktualizace ve webových prohlížečích a v softwaru třetích stran, jako je Adobe, Java a 60 dalších často používaných značek.
 • Identifikujte doposud nezáplatované zranitelnosti díky aktualizovanému seznamu více než 60 000 známých problémů včetně otevřených portů, systémových informací o uživatelích, sdílených adresářů a služeb.
 • Kontrolujte instalované aktualizace a obnovujte na předchozí verze, když narazíte na problém.
 • Instalujte více než bezpečnostní záplaty. Mnoho aktualizací kromě zabezpečení opravuje funkce a zajišťuje celkově lepší fungování aplikací.
 • Odhaduje se, že nevyžádaná pošta tvoří 45 % z objemu vaší e-mailové komunikace. Jedná se o potenciální zdroj útoků. Získejte výkon 14 pokročilých technologií filtrování e-mailů, které můžete vidět v akci. Odfiltrujte spam, ještě než se dostane do e-mailových schránek.
 • Část kontroly můžete přenést na uživatele. Poskytujte jim zprávy a průběžný přístup k e-mailům v karanténě, aby mohli odblokovat ty žádoucí. Uživatelé mohou rovněž upravovat vlastní blacklisty a výjimky.

Cenově výhodný balíček funkcí zabezpečení sítě

GFI Unlimited Network Security zahrnuje nezbytné aplikace k zabezpečení sítě SMB podniků. Jedna subskripce dodá rostoucím firmám kompletní sadu nástrojů a flexibilitu v jejich nasazení v síti – můžete zapnout všechny naráz anebo jednotlivě, podle potřeby.

S cenou od 32 € ročně za uživatele/zařízení můžete svou síť chránit svým vlastním tempem, aniž byste museli řešit další náklady na jednotlivá řešení od dalších prodejců.

Co vše dostanete za dostupnou cenu?

Zabezpečenou síť:virtuální zařízení firewallu, které zároveň slouží jako směrovač. Aplikaci Kerio Control můžete nainstalovat na čistý počítač nebo VMware zařízení. Navíc si můžete dokoupit účelovou hardware applianci sloužící jako firewall a směrovač (software je zahrnutý v ceně).

Zabezpečený provoz: e-mailový antivirus a software chránící proti malwaru a phishingu, který lze nainstalovat uvnitř i vně sítě a je kompatibilní s e-mailovými systémy jako Microsoft, Apple, Google a Kerio Connect od GFI. Vícevrstvou bezpečnost aktivujete pomocí GFI MailEssentials.

Zabezpečené koncové body: Software správy zranitelností a aktualizací, který je nasazený v síti a využívá skenování s agenty i bez agentů z aplikace GFI LanGuard.

Unlimited Network Security rovněž zahrnuje přístup k novým verzím klíčových aplikací a technické podpoře, aby byla síť v bezpečí a produktivní.

Jak se počítá cena?

Subskripce k Unlimited | Network Security se počítá na jednotky. Pokud například máte firmu s 20 zaměstnanci, budete potřebovat zhruba:

 • 20 antivirových licencí, pro každou e-mailovou schránku + 5 schránek navíc (například pro „[email protected]šespolečnost.cz)
 • 20 uživatelských účtů sítě a VPN + 5 uživatelů navíc (například pro partnery, kterým chcete umožnit vstup do sítě)
 • 20 počítačů, 3 servery, 2 routery a 5 mobilů (30 uzlů nebo zařízení) k aktualizování

Cena za Unlimited | Network Security je založena na nejvyšším počtu uživatelů/poštovních schránek. Cena se tak stanovuje jako pro jediný produkt.

V tomto příkladu je váš nejvyšší počet položek ke správě 30 uzlů. Vaše celkové náklady na komplexní zabezpečení sítě představují 1071 € ročně, což je méně než 90 € měsíčně.

Nejlepší ze všeho je, že s UNLIMITED | Network Security můžete začít používat také helpdesk, e-mail a všechny další produkty a jakékoli funkce GFI bez dalších nákladů, pro všech 30 uživatelů.

Spočítejte cenu snadně pro všechny produkty

Cena je bez daně za 1 jednotku/rok

Malá

10-49

JEDNOTEK

Střední

50-249

JEDNOTEK

Velká

250+

JEDNOTEK

 • Kerio Control
 • GFI LanGuard
 • GFI MailEssentials
€35.70 Cena za node/rok
€33.90 Cena za node/rok
€32 Cena za node/rok

Klíčové vlastnosti zabezpečení

 • Vytvořte bezpečnou a výkonnou server-to-server komunikaci mezi vašimi kancelářemi, která běží na jednoduše nastavitelné technologii VPN.
 • Monitorujte a upřednostňujte provoz na síti, abyste zajistili nejvyšší možnou rychlost přenosu pro ty nejdůležitější typy provozu. Omezte méně důležitý provoz nastavením maximální šířky pásma, nebo zajistěte prioritu tomu důležitému nastavením spodních prahů.
 • Rozdělte internetový provoz mezi několik spojení pomocí rozložení zátěže, které automaticky směruje spojení na jedno z připojených rozhraní pro dosažení optimální rychlosti připojení.
 • Chráňte vaši síť před provozem z webů a aplikací, které ji neúměrně zatěžují. Můžete zakázat například streamování videí nebo peer-to-peer sítě.
 • Spravujte a blokujte přístup k více než 100 neustále aktualizovaným kategoriím obsahu a aplikací s volitelným webovým filtrováním a rozpoznáváním aplikací.
 • Spravujte funkce zabezpečení, uživatele a šířky pásma a nastavujte zásady z přizpůsobitelného webového rozhraní dostupného na desktopu i mobilu.
 • Spravujte několik nasazených firewallů Kerio Control přes centralizované webové rozhraní.
 • Seskupujte svá zařízení pro příjemnější správu. Pak ji distribuujte mezi různé týmy, zatímco si zachováte přehled pomocí centralizovaného dashboardu.
 • Zjistěte, jaké máte mezery v zabezpečení v nasazených Microsoft, MacOS a Linux operačních systémech. Identifikujte chybějící aktualizace ve webových prohlížečích a v softwaru třetích stran, jako je Adobe, Java a 60 dalších často používaných značek.
 • Identifikujte doposud nezáplatované zranitelnosti díky aktualizovanému seznamu více než 60 000 známých problémů včetně otevřených portů, systémových informací o uživatelích, sdílených adresářů a služeb.
 • Kontrolujte instalované aktualizace a obnovujte na předchozí verze, když narazíte na problém.
 • Instalujte více než bezpečnostní záplaty. Mnoho aktualizací kromě zabezpečení opravuje funkce a zajišťuje celkově lepší fungování aplikací.
 • Odhaduje se, že nevyžádaná pošta tvoří 45 % z objemu vaší e-mailové komunikace. Jedná se o potenciální zdroj útoků. Získejte výkon 14 pokročilých technologií filtrování e-mailů, které můžete vidět v akci. Odfiltrujte spam, ještě než se dostane do e-mailových schránek.
 • Část kontroly můžete přenést na uživatele. Poskytujte jim zprávy a průběžný přístup k e-mailům v karanténě, aby mohli odblokovat ty žádoucí. Uživatelé mohou rovněž upravovat vlastní blacklisty a výjimky.

Je dobré vědět:

 • S předplatným GFI Unlimited dále získáte tyto produkty:
  GFI Fax Maker, GFI HelpDesk, Kerio Connect, Kerio Control, GFI LanGuard, GFI EndpointSecurity**, GFI EventsManager** a Kerio Operator**
 • Hardware kupujete odděleně
 • GFI HelpDesk je dostupný minimálně se 3 jednotkami nebo 10% z počtu zakoupených jednotek Vaší Unlimited licence

** Tyto produkty mají ukončen další vývoj a jsou dostupné pouze v předplatném GFI Unlimited